Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
351 postów 9994 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UBekom i ich potomkom "wstęp wzbroniony" Szef brygady PIS-owskich trolli. 20 funtów za wpis.

Druga rocznica wyjątkowego dnia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeżeli Bronisław Komorowski po pijanemu nie przejedzie na pasach niepełnosprawnej zakonnicy w ciąży, to oczywiście, że będzie prezydentem. Zwłaszcza, że jest bardzo dobrym prezydentem – powiedział Michnik.

  To wtedy wszystko się zaczęło. Uwierzyliśmy, że zwycięstwo jest możliwe, a z nim nowa, lepsza Polska. Jeszcze nigdy zwycięstwo PiS-u mnie tak nie cieszyło,jak to.        

 

 

 

  

To dopiero uwertura.Zwycięstwo dopiero jest przed nami i głęboko w nie wierzę! – powiedział w płomiennym przemówieniu Andrzej Duda tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich.

 

 

 
             
 

 

  Ja chcę, żeby mój prezydent zagwarantował mi poczucie bezpieczeństwa. Żebym miał pewność, że policja mnie nie zamknie „za friko” czy, że mnie nie napadną na ulicy i nie obrabują. Ten bardzo dobry prezydent i ta nie doskonała Platforma Obywatelska mi to gwarantują – dodał.

Michnik tłumaczył, że Komorowski ma coś takiego, co nie jest w Polsce częste. – Ma takie wyczucie historyczności polskiego losu. Potrafi sięgając w głąb historii Polski wiązać te sprzeczne polskie losy. Powinien robić wszystko, żeby w Polsce nie było takiego piekła, jeśli chodzi o pamięć i spiralę nienawiści. Jeśli mu się to nie zawsze udaje, to nie jest jego wina – powiedział.

 

 

 

 

 Michnik u Lisa o wyborach parlamentarnych: wybór między herbatą a denaturatem

Jeżeli dają panu do wyboru: herbatę albo denaturat, to pan nie mówi, że herbata jest jakaś wspaniała. Pan wolałby, żeby była ona lepsza. Wybiera ją pan nie dlatego, że jest to siódmy cud świata, ale dlatego, że nie jest trująca – powiedział Adam Michnik w programie „Tomasz Lis na żywo”, zastanawiając się nad przebiegiem tegorocznych wyborów parlamentarnych.

Michnik mówił w studiu TVP, że wybory parlamentarne w 2015 roku w Polsce to będzie referendum nad tym, jakiej chcemy Polski.

– Czy chcemy państwa, w którym się będzie opowiadało o zamachu smoleńskim i o tym, że Polska jest kondominium niemiecko-rosyjskim, w który będzie się urządzało prowokację policyjne pod adresem premiera. Czy chcemy państwa niedoskonałego, które ma swoje grzechy i potknięcia, ale jak ktoś dzwoni do nas do domu o szóstej rano, to może być to tylko mleczarz – wyliczał.

Powiedział, że będzie to wybór „między herbatą a denaturatem. – Jeżeli dają panu do wyboru: herbatę albo denaturat. To pan nie mówi, że herbata jest jakaś wspaniała. Pan wolałby, żeby była ona lepsza. Wybiera ją pan nie dlatego, że jest to siódmy cud świata, ale dlatego, że nie jest trująca – wyjaśnił.

Jego zdaniem, to będą ostatnie takie wybory, ponieważ zmienia się pokolenie polityków.

Tomasz Lis pytał Adama Michnika także o przyszłoroczne wybory prezydenckie. Czy ktoś może zagrozić obecnemu prezydentowi. – Jeżeli przed wyborami prezydenckimi nie stanie się coś, czego ja nie jestem nawet w stanie przewidzieć. Jeżeli Bronisław Komorowski po pijanemu nie przejedzie na pasach niepełnosprawnej zakonnicy w ciąży, to oczywiście, że będzie prezydentem. Zwłaszcza, że jest bardzo dobrym prezydentem– odpowiedział Michnik.

KOMENTARZE

 • To wtedy wszystko się zaczęło.
  // Uwierzyliśmy, że zwycięstwo jest możliwe, a z nim nowa, lepsza Polska. Jeszcze nigdy zwycięstwo PiS-u mnie tak nie cieszyło,jak to. //

  - CIEBIE TAK, NAS TEŻ - WTEDY - ALE TERAZ?

  >> http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin
 • Styczeń 2015 - Adam Michnik u Lisa na temat wyborów prezydenckich
  >> https://www.youtube.com/watch?v=VgQQKbqF56M

  Ks. Natanek. Przyczyny porażki w wyborach pana prezydenta
  >> https://www.youtube.com/watch?v=qBVOxPmUKQc
 • @Ziut 23:19:46
  //ALE TERAZ?//
  co teraz ?
  Nadal jest Prezydentem
 • @Husky 23:24:21
  Ale już mnie to nie cieszy tak jak WTEDY: „Głowa państwa nie powinna być pusta” >> http://ziut.neon24.pl/post/137770,glowa-panstwa-nie-powinna-byc-pusta
 • STOP PRO-SYJONISTYCZNYM I PRO-JANKESKIM ŚCIERWOM RZĄDZACYM W POLSCE
  1*
 • @Paulus.Aquarius 09:41:18
  ty tak na poważnie to napisałeś i jeszcze jedynkę dałeś ?
  Koniec świata jak rzekł Popiołek
 • @Husky 21:09:02
  a co cię tak zdziwiło?
  ocena ? do pał chyba już się przyzwyczaiłeś...bo to najczęstsza przyznawana ci ocena przez blogerów,
  reszta to komentarz do twojego zachwytu nad zdrajcami - pro usraelskimi kundlami jak kaczor, duda, macierewicz itd..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY