Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
351 postów 9994 komentarze

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UBekom i ich potomkom "wstęp wzbroniony" Szef brygady PIS-owskich trolli. 20 funtów za wpis.

Niech Pan coś zrobi z tą Polską!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żeby nie było tak, że jakiś rząd wybrany w Polsce będzie nam mówił, co nam wolno a czego nie. Przecież to jest jakiś absurd, to trzeba jakieś sankcje nałożyć na tych wszystkich oszołomów katolickich, inaczej żyć się w takim kraju nie da.

 Dedykuję ten wpis blogera Artura Ceyrowskiego zamieszczonego na portalu wPolityce.pl naszemu blogerowi, @Zawisza znanemu fanowi rządów PIS i fanatykowi J.Kaczynskiego
Mam nadzieję że pod tym listem podpisze się obiema recoma a nawet trzymając pióro w ustach 8-)))
To też odpowiedź na komentarz skierowany do mnie pod innym wpisem.         

http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/138496,urodziny-prezydenta-andrzeja-dudy-moje-zyczenia#comment_1385373

 

 

 

                   

 

Panie władzo!
 
Zwracam się z uprzejmą prośba, aby nareszcie coś Pan zrobił z tą hydrą katolicką, której widmo krąży po Polsce i wstyd na całą Europę przynosi, niszcząc naszą wolność ukochaną i upragnioną, podważając sens cały naszej długoletniej walki o to, żeby było tak, jak było.
 
 
Pytam wprost:
 
Jak długo pozostawać będziemy jeszcze w tej ohydnej Polsce, skoro nakazuje ona o starych ludzi dbać, o dzieci narodzone troszczyć się równie mocno jak i o te, które narodzić się jeszcze nie zdążyły, a nam, porządnym Europejczykom, każe kobietę nazywać kobietą a mężczyznę mężczyzną, zamiast tak, jak kto sobie uzna i wymyśli?
My, porządni Europejczycy, nie godzimy się z takimi pomysłami. Niech Pan coś z tym zrobi jak najprędzej. Panie władzo, gdyż nie wytrzymujemy już ciśnienia. Jakim prawem w ogóle jest tak, jak jest, a nie tak, jak było? Dlaczego jakiś uwsteczniony klecha mówi nam co jest dobre, a co złe? Skąd on to niby ma wiedzieć, skoro nigdy realnych problemów nie miał? Miał kiedyś za ciasne mieszkanie? Musiał kiedyś dziecko usunąć, bo mu się psy i koty w domu nie mieściły? Czy może kiedyś ktoś mu gorące wegańskie latte z sojowym mlekiem na koszulę rozlał?

 
Przecież cała Europa na to patrzy. Oni się za nas wstydzą. Oni się uśmiechają z politowaniem i kręcą z niedowierzaniem głowami. No i jak my się wtedy czujemy? Jak wyglądamy?
 
 
Albo ten Kaczyński. Sześćdziesiąt siedem lat. Pora chorować i powoli zaczynać umierać, a nie się do rządzenia Polską brać.

 
Kolejna moja uprzejma prośba, Panie władzo, dotyczy uciszenia lansującej się obecnie we wszystkich mediach Krystyny Pawłowicz. Niech ona sobie te swoje mądrości dla siebie zachowa. Niech ona te sałatki zajada w ciszy domowego ogniska, oby się tylko nie przypaliła. Albo niech się nawet przypali, wredna jędza. No bo jak to być może, żeby pierwsza lepsza prawniczka i nauczycielka akademicka, byle doktor habilitowana nauk prawnych, mówiła te wszystkie rzeczy, które mówi? Ja nie mogę. Niech Pan ją zabierze, niech Pan jej zabroni.
 
 
I niech Pan też coś zrobi z tym Andrzejem Dudą.

Patrzeć na niego nie mogę, bo mi się przypomina od razu poprzedni prezydent, w zasadzie wszyscy poprzedni i nie mogę z żałości wyjść. Tamci byli jacyś tacy nowocześni, piękniejsi, lepsi. Jeden zbrodniarz, drugi agent, trzeci pijak, a czwarty głupek. Nie można już było tak zawsze? Po co ta tutaj konserwa potrzebna i komu to w ogóle służy? Przecież jak tamci pięknie się kompromitowali wszędzie, to każdy mógł się od razu jakoś lepiej, swojsko bardziej poczuć. A teraz? To wstyd jakiś. Nie dość, że kolejny doktor prawa, to jeszcze mógłby chociaż trochę dukać po angielsku, a nie płynnie gadać.
Ja się Panu ze wstydem przyznam, Panie władzo, że nawet trochę byłem za tym protestem z parasolkami. Pomyślałem sobie, że jak ten Kaczyński zobaczy te miliony uczciwych ludzi prowadzonych na barykady przez Mateusza zawsze dziewicę, to sam w końcu ustąpi, ten tyran zły i okrutny. Tak się nie stało, a tak być przecież nie powinno, że jest tak, jak jest, bo ktoś tych ludzi do rządzenia Polską wybrał. Co to w ogóle za pomysł, żeby wybierać i głosować na takich ludzi. Powinno tak być, jak w Unii Europejskiej, żeby nikt nikogo nie wybierał, tylko żeby urzędnicy sami o wszystkim decydowali. Nie daj Boże jeszcze jakieś referendum komuś przyjdzie do głowy i każdy polski cham będzie mógł wybierać bezkarnie. Bezkarnie! Tego, to znaczy takiego wyboru, nie powinno być!
I w ogóle nie powinno być patriotów. Żadnych. Ja przez nich spać nie mogę, tak mnie denerwują tym swoich gadaniem o Polsce.

 
Pragnę zapewnić Pana, Panie władzo, że jeżeli chodzi o mnie, to nie jestem, nigdy nie byłam i nie będę żadnym patriotą. Jestem całym sercem za tym, abyśmy my, porządni Europejczycy, mogli latać na Maderę wówczas, kiedy mamy na to ochotę.
 
Żeby nie było tak, że jakiś rząd wybrany w Polsce będzie nam mówił, co nam wolno a czego nie. Przecież to jest jakiś absurd, to trzeba jakieś sankcje nałożyć na tych wszystkich oszołomów katolickich,inaczej żyć się w takim kraju nie da. Całym sercem wspieram pomysł karania polskiego rządu za wszystko, co uchwalił. To nie może tak być, żeby Polacy o czymkolwiek decydowali. Mało to krzywdy już innym narodom wyrządzili? Mało to przez nich Niemcy wycierpieli, mało Rosjanie? Nie wystarczy już polskich obozów zagłady w historii, nie wystarczy pogromów?

Przecież to się wszystko tak skończy, że się tego typu historie powtórzą. Oni tego chcą przecież. To my Europejczycy, kochamy wolność i nie pozwolimy, żeby ktokolwiek nam ją odbierał z powodu jednych czy drugich przegranych wyborów.
Niech nasza europejska tożsamość antynarodowa trwa, w imię proletariuszy wszystkich krajów!


 
 Pawlik Morozow


 
 
 
 
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/339810-niech-pan-cos-zrobi-z-ta-polska?strona=1

 

KOMENTARZE

 • @Husky
  Od skrajności , do skrajności . https://media.giphy.com/media/110PhF9eauS7wQ/giphy.gif Dla normalnych ludzi miejsca nie ma . No ale jaka nawalanka o nic . :)))
 • @Repsol 21:50:49
  // nawalanka //
  ??

  Nie wydaje mi się ,by pomiędzy mną a blogerem @Zawisza była jakaś "nawalanka"
  To że mamy różne poglądy to fakt. Ale szanujemy się nawzajem, pomimo ostrych (ale w ramach regulaminu) komentarzy.
  Wiemy jedno
  Obaj nie chcemy by "było jak było'
  pzdr.
 • @Husky 21:57:52
  A jak było i kiedy ?.
 • @Repsol 22:05:11
  Czy ktoś z nas chciałby powrotu do władzy PO ??
 • @Husky 22:32:26
  Tak samo jak magdalenkowych zdrajców Polski .Ave . http://i.iplsc.com/walesa-i-kaczynscy-zanim-ich-drogi-sie-rozeszly/0002P1KR7IX9GI7F-C317-F3.jpg
 • @Repsol 22:51:58
  To tez zdrajcy ?

  ks. Alojzy Orszulik,
  ks. abp Bronisław Dąbrowski,
  ks. bp Tadeusz Gocłowski.
 • @Husky 23:33:37
  Gdzie oni wtedy byli . Zamordowany ksiądz Jerzy Popieuszko . Ave. my/w_wolnym_czasie/czy_wiesz_ze.../nowe_fakty_o_smierci_ks._popieluszki__d7326_pol.html
 • @Husky 23:33:37
  ..." W czasie, gdy trwały obrady, mordowano, o czym pisze wyżej dr Leszek Pietrzak, niepokornych wobec komunistycznej władzy, księży. Z 20 na 21 stycznia 1989 r. ks. Stefana Niedzielaka, 30 stycznia 1989 r. kapelana białostockiej "Solidarności" ks. Stanisława Suchowolca i już po obradach - 30 lipca 1989 r. ks. Sylwestra Zycha. W rozmowach Okrągłego Stołu uczestniczyli ks. Bronisław Dembowski, ks. Alojzy Orszulik, bp Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego Janusz Narzyński. W rozmowach w Magdalence uczestniczyli przedstawiciele Kościoła katolickiego - ks. Alojzy Orszulik, ks. abp Bronisław Wacław Dąbrowski, ks. bp Tadeusz Gocłowski.
  Dla mnie sam fakt picia wódki i paktowania w Magdalence ze zbrodniarzami komunistycznymi, bo tak należy określić odpowiedzialnych, już tylko z racji funkcji państwowych, za mord ks. Jerzego Popiełuszki i innych księży, jest przerażający. I uczestnictwo w tym paktowaniu przedstawicieli Kościoła..."

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=15602&Itemid=47
 • @provincjał 09:21:24
  ważny fragment z tekstu powyżej !
  " Nieoczekiwanie jednak głos zabrał obecny na sali obrad mecenas Władysław Siła-Nowicki, proponując uczczenie minutą ciszy zmarłych niedawno księży Stefana Niedzielaka i Stanisława Suchowolca. Salę obrad przeszyło wówczas spore poruszenie. W niezręcznej sytuacji do jakiej doszło, do obecnego przy stole obrad ks. Alojzego Orszulika podszedł przedstawiciel strony rządowej, Stanisław Ciosek, proponując opuszczenie głosu mecenasa Siła-Nowickiego w transmisji telewizyjnej. Ks. Orszulik przychylił się do wniosku rozmówcy z uwagi na to, jak zaznaczył to później w zapisanej notatce, że wystąpienia Siły-Nowickiego nie było w programie inauguracji obrad.
  W rezultacie ta niepozorna sytuacja jaka miała wówczas miejsce, nigdy nie znalazła się w relacjach z inauguracji obrad Okrągłego Stołu. O niej mogliśmy się dowiedzieć dopiero po latach. Miała ona jednak w sobie coś symbolicznego. Jakiś ukryty fałsz, który od początku unosił się nad tymi obradami. Bo jak rozumieć wspólne obrady opozycji z komunistycznymi władzami w atmosferze zrozumienia, w sytuacji, gdy kilkanaście dni wcześniej tajemniczo zamordowano dwóch kapłanów, od dawna słynących z twardej krytyki tej władzy i całego komunistycznego systemu"."
 • Skoro mnie wezwałeś, odpowiem ci
  //Żeby nie było tak, że jakiś rząd wybrany w Polsce będzie nam mówił, co nam wolno a czego nie.//

  W demokracji jest tak, że władzę w kraju posiada suweren, raz na 4 lata (u nas) powierza tę władzę grupie polityków którzy tworzą rząd. Rząd ten winien realizować program, który obiecał w wyborach. Zaś wszyscy obywatele, bez względu na to, czy głosowali na tych polityków czy też nie winni rząd zaakceprować. Jednak suweren (naród) nadal posiada władzę i posiada narzędzia do wskazywania rządowi swojej woli. Są to wiece, jak np. czarny marsz kobiet, Marsz Wolności, marsze PiS wspierające polskojęzyczne media redemptorystów (Obudź się Polsko). Są również protesty, jak pielęgniarek, nauczycieli. Również narzędziem są referenda.

  Jednak gdy władza spełnia obietnice wyborcze powinniśmy go akceptować, bo inaczej prowadzi to do anarchii. Czasami jednak pojawia się władza oszustów, co innego obiecywali, co innego realizują.

  Polacy wybrali Andrzeja Dudę na prezydenta licząc na to, że Polską poprowadzą ludzie młodzi (40 latkowie). Jednak dotychczas prezydent nie osiągnął nawet poziomu notariusza, który przynajmniej czyta to co podpisuje, przysięgał na konstytucję, że będzie jej chronić, ale po wyborze uznał, że to nie jest jego konstytucja, że on wolał by inną. Czyli mieliśmy do czynienia z oszustem wyborczym. Nie mamy prezydenta, mamy osobę do reprezentacji ładnie uśmiechającą się na każdej międzynarodowej imprezce bez realnego wpływu na kraj.

  Suwerenowi przyrzeczono premiera, Beatę Szydło. Choć Beata Szydło wydaje się być znacznie bardziej samodzielna niż prezydent to jednak faktyczne rządy sprawuje poseł, którego wyniki wyborcze były dość mizerne. Wystarczy powiedzieć, że zdobył mniej głosów niż premier rządu, któremu podziękowaliśmy, czyli Ewa Kopacz.

  Jarosław Kaczyński nie ma żadnych uprawnień udzielonych przez suwerena do reprezentowania kraju na forum międzynarodowym, a jednak występuje, do rządzenia. a jednak to robi a rząd wykonuje jego polecenia. Ma prawo do głosowania w sejmie jako jeden z wielu posłów. Do tego i tylko tego upoważnił go suweren.

  Kolejnym oszustwem wyborczym jest uwikłany w lobbystów amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego, miłośnik młodych, niewykształconych chłopców na wysokich stanowiskach, czyli Antoni Macierewicz. Ta osoba była wymieniona z imienia i nazwiska, jak osoba, która na pewno nie zajmie stanowiska ministra, które zajmuje. A co do rządzenia, to suweren wyraźnie i kilkukrotnie pokazał mu, że nie ma zgody na rządy Kaczyńskiego. Zresztą jest to polityk przodujący w rankingach tych polityków, którym najmniej ufamy.

  Pytanie, mamy rząd jaki wybraliśmy, czy mamy rząd nieuprawnionych uzurpatorów? Oto jest pytanie...
 • @Zawisza Niebieski 11:28:18
  Jakim prawem w ogóle jest tak, jak jest, a nie tak, jak było?

  W zasadzie nie rozumiem, po co wygłaszanie takich oczywistości.
  Potrzebne są natychmiastowe wybory a wcześniej delegalizacja PIS-u. by było jak było
 • @Zawisza Niebieski 11:28:18
  https://pbs.twimg.com/media/DANczroUAAA6FEW.jpg


  //Uważam ,że opozycji należy dać się wypowiedzieć , wtedy mamy o połowę roboty mniej.//
 • @Zawisza Niebieski 11:28:18
  o czym tu mówić ...

  http://fakty.interia.pl/prasa/news-biskup-pieronek-w-rzeczpospolitej-pomniki-kaczynskiego-jak-p,nId,2395075

  Jeśli to nie jest patologia ? ......
 • @fabi 14:06:46
  Pieronek ?
  on tak ,
  to patologia w KK, nie ma co tego faktu ukrywać,
 • @fabi 14:06:46
  Trochę inaczej patologię w KRK widzę. Patologia to abp Michalik mówiący o dzieciach pozbawionych miłości sprowadzających dorosłych mężczyzn na złą drogę. Patoligia to parcie KRK do polityki, patologia to parcie na wartości materialne. To co wyprawia Kaczyński z Rydzykiem, podpada pod słowa Jezusa "Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę." Jezus dokładnie określił kim są ludzie tacy jak przywództwo PiS.

  I ma rację biskup Pieronek, to nie ma nic wspólnego z wiarą, z żalem za zmarłych, to zwykłe uprawianie polityki.
 • @Zawisza Niebieski 17:13:59
  Miałem to samo na myśli .... ale co miałem powiedzieć Husky -mu , że z miłości dla prezesa to on wszystko ..serce i duszę . zaraz powie że go nie lubie

  coś na deser

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-zytomierz-odslonieto-tablice-lecha-kaczynskiego/mxvynq2

  https://www.youtube.com/watch?v=ERqt0WtQp_c
 • @Zawisza Niebieski 17:13:59
  A w Łodzi mamy pomnik smoleński.
  Nawet fajny, choć skromny

  https://pbs.twimg.com/media/DARqF4qXkAQxL43.jpg
 • @Husky 18:09:23
  Ech Husky, tak cię przerobili mową PiS-owską, że nic nie rozumiesz. Większość Polaków, przynajmniej ja jest za uczczeniem pamięci tych ludzi, choć można postawić sobie pytanie, ile jest pomników do uczczenia pamięci ofiar Kopernika, Kościuszki? Problemem nie jest uczczenie prezydenta Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej, problemem jest szopka polityczna, jaką wokół tego się tworzy, chęć postawienia pomnika w każdym mieście, na razie stawia się tam, gdzie większość ma PiS. Czym zasłużył się Lech Kaczyński dla Polski? Bo na pewno nie swoją prezydenturą. Gdyby Lecha Kaczyńskiego pochowano na Powązkach, cmentarzu szczególnym dla Polski, cmentarzu, gdzie leży wielu znaczących ludzi osobiście przy każdej mojej bytności na tym cmentarzu, a bywam tam, sam lampkę bym przy tym pomniku postawił i modlitwę zmówił. Ta cała sprawa to obraz buty, obraz lekceważenia Polaków. Wawel to nekropolia naszych królów, nie prezydentów.
 • @Zawisza Niebieski 19:36:56
  Zdjęcie przedstawia pomnik wszystkich ofiar katastrofy.
  A jeśli chodzi o Wawel to uzupełnij braki w wiedzy bo tam są też groby nie tylko królów

  ps.

  Ale zdjęcie musieli zamieścić krzywo....rączki im latały ze zdenerwowania tym "redachtorkom."

  https://pbs.twimg.com/media/DANqX8lU0AIcw1Y.jpg
 • @Husky 19:46:54
  Im większe zagrożenie islamskie w Europie, tym silniejsza pozycja rządu Beaty Szydło. To chyba oczywiste.

  Między słabą (osieroconą) Ewą Kopacz a mającą silne oparcie polityczne Beatą Szydło (a raczej między rangą polityczną obu tych pań) jest olbrzymia przepaść. Między innymi z powodu nastawienia do muzułmanów.

  Europa Środkowa Japonią Europy, jak widać.

  Japonia absolutnie nie toleruje islamu. Zakazuje wstępu, wjazdu, pobytu, dawania pracy, wchodzenia w związki.

  Dlaczego? Bo nie przestrzegają prawa. Proste? Proste! Bo powinności rodowe dla nich silniejsze, niż prawo cywilne.

  Nie chcę kwestionować tu pewnych, że tak powiem, podstawowych kategorii (rodzina, dalsza rodzina), ale wchodząc do Europy muzułmanie muszą zacząć się dostosowywać. W przeciwnym razie powinni zostać u siebie, a nie prowadzić demograficzną ekspansję.

  Warunkiem udzielenia pomocy dryfującemu jest to, by ktoś zobowiązał się przestrzegać praw panujących na statku, a nie chciał zjeść kapitana, z bosmanem na zagrychę.

  PO się gubi.

  Im się chrzani maczowatość (autorytet) PIS-u z islamskim kultem silnego faceta. Oni nie odróżniają podstawowych rzeczy. Oni widzą zagrożenie nie tam, gdzie trzeba. Ktoś im przestawił wajchę na złe postrzeganie.... Schetyna już się opamiętuje... widzi, że znaleźli się w ślepej uliczce, reszta niekoniecznie. Nienawiść do PIS-u jest potężna.

  Dla niektórych opamiętanie przyjdzie pewnie dopiero po pierwszych zamachach w Polsce, do których - oby - nigdy nie doszło.

  Socjalizm Europy doprowadził do tego, że mnóstwo chętnych socjału tutaj chce przyjeżdżać. PO lawiruje w swej retoryce między pro-europejskością a anty-katolicyzmem, nie widząc, że zagrożenie płynie z absolutnie zupełnie innej strony.

  Ciekawym tematem jest to, dlaczego PO tak niechętnie porusza tematykę muzułmanów w Europie. Bo wiedzą, że tutaj naród jest przeciwny im ucywiilizowanym poglądom.
 • @maharaja 03:05:28
  Małgorzata Kidawa-Błońska:
  - Jeżeli będę rządziła, na pewno 7 tysięcy osób rozlokuję w naszym kraju

  https://youtu.be/khEwfnheJtE

  i wszystko jasne ja bym nawet i był za pod warunkiem, że PO .N i ich elektorat przyjmie ich do swoich domów i weźmie za nich odpowiedzialność


  ps.
  Mnie chyba bardziej rozbawiło "Jeżeli będę rządziła..."
  Jedyne co Kidawa Błońska umie rozlokować to ukradzione pieniądze Polaków na swoim koncie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY