Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
365 postów 10716 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Prawicowiec,katolik Zoologiczny antykomunista UB-ekom i ich potomkom "wstęp wzbroniony" Rafał Gan-Ganowicz (1932 - 2002) "Nigdy nie zabiłem człowieka. Zabijałem tylko komunistów"

2 rocznica tragicznej śmierci zakonnicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak ten czas szybko leci . To już dwa lata od kiedy spełniła się przepowiednia wyborcza, wypowiedziana przez Michnika, że Bronisław Komorowski mógłby przegrać wybory jedynie wtedy, gdyby „pijany przejechał na pasach zakonnicę w ciąży”.

 
 
„No to mnie się zdaje, że jeżeli tu się nie stanie coś takiego, co ja nie jestem w stanie przewidzieć – że Bronisław Komorowski po pijanemu na pasach przejedzie niepełnosprawną zakonnicę w ciąży, no to oczywiście, że będzie prezydentem!”

 

https://youtu.be/VgQQKbqF56M

 

Sam B. Komorowski wówczas nie wiedział, który to Duda startuje przeciwko niemu w wyborach, a pójście na starcie z jego tak skromną osobą ze świadomością przegranej jest nieuczciwością wobec wyborców.Pamiętam reakcję mediów oraz osób śledzących polską scenę polityczną, kiedy to 11 listopada 2014 roku Prawo i Sprawiedliwość zaproponowało jako swojego kandydata do objęcia stanowiska prezydenta Polski Andrzeja Dudę. Media mainstreamowe parskały śmiechem na wieść o tej kandydaturze. Nie można im się było w sumie dziwić, ponieważ Andrzej Duda nie był politykiem postawionym na świeczniku przez swoją partie-matkę. Wielu też dla żartów myliło sobie (celowo) postać Andrzeja Dudy z Piotrem Duda, czyli prezesem Solidarności.

 

Ta wypowiedz Szechtera vel Michnika to było nie tylko zwykłe chamstwo, ale i żydowski "odlot", świadczący o tym, że Michnik ,(autor tych słów) całkowicie oderwał się od rzeczywistości  Z kolei "pocałunkiem śmierci" dla Komorowskiego stało się przyznanie mu wtedy nagrody człowieka roku GW. Nagroda ta miała być wręczona "przez przypadek" pomiędzy pierwszą a drugą turą wyborczą. Adam M. zakończył swoją rolę politycznego guru. Jego "system wartości" w polityce zbankrutował. Nikt z młodych ludzi nie czyta a tym bardziej nie kupuje tego GóWna. On i tak tego nie rozumie, on dalej uważa, że to co mu do tej pustej głowy przyjdzie jest jedynie słuszne i prawdziwe, a wszyscy inni powinni mu się podporządkować. Michnik ustanawiał wzorce dobra i zła. Ktoś, kto nie popierał jego wizji społeczno - politycznych to był uważany za faszystę czy moherowego  bereta. Mógł się czuć prawie jak "bóg" sądząc żywych i umarłych. Okazał się jednak fałszywym bóstwem.Jak zawsze.

 

 

 

 

             

 

24 maja 2015 r. odbyła się druga tura wyborów prezydenckich, w której Andrzej Duda zdobył 51,55 proc. głosów, pokonując Bronisława Komorowskiego (48,45 proc.); frekwencja wyniosła 55,34 proc. uprawnionych.

Poparlo go  8 630 627 wyborcow.

Jest kawalerem Orderu Orła Białego, Wielkim Mistrzem Orderu i przewodniczącym jego Kapituły, a także kawalerem Orderu Odrodzenia Polski I Klasy, Wielkim Mistrzem Orderu i przewodniczącym jego Kapituły.

Złożone w Sejmie projekty ws. emerytur i kwoty wolnej od podatku, decyzje ws. sędziów Trybunału Konstytucyjnego, czy wzmocnienie polityki historycznej – to główne tematy krajowe składające się na obraz prezydentury Andrzeja Dudy w  dwa lata po zwycięstwie w wyborach.

Prezydent Duda odbył ponad 30 wizyt zagranicznych. Podczas spotkań z szefami państw polski prezydent wyrażał sprzeciw wobec budowy gazociągu Nord Stream2, w stanowisku dot. uchodźców mówił, że Polska jest przeciwna przymusowej relokacji uchodźców, opowiadał się za trwałością Unii Europejskiej przy zachowaniu suwerenności państw narodowych. Podkreśla, że NATO powinno prowadzić dialog z Rosją, ale także być nieugięte w kwestii przestrzegania prawa międzynarodowego.

ps.

Na podstawie ogólnodostępnych materiałów w sieci

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Prof.R.Nowaka parę słów prawdy w Dudzie.Szkoda że dopiero teraz !
  https://www.youtube.com/watch?v=8SCP0kwUvM8
  https://www.youtube.com/watch?v=YecmrrOseHU&t=1124s
 • @ikulalibal 07:49:38
  Cała prawda całą dobę

  ps.
  a ponoć myślenie nie boli
  Kimkolwiek ta zakonnica by nie była to szkoda jej
 • No cóż, obiecano nam prezydenta, tylko obiecano
  a dostaliśmy "długopis prezesa", bo notariusz przynajmniej czyta co podpisuje, Słońce Meksyku, tak zagorzałego narciarza, że gdy jeździł na nartach wojsko mu ukradli. Człowieka, który przysięgał strzec konstytucji, później okazało się, że było to krzywoprzysięstwo, bo nie uważał tej konstytucji za jego konstytucję.

  Za to zna się na szemranych ułaskawieniach. Sprawa przedsiębiorcy za czasów L.Kaczyńskiego, czy też ułaskawienia przestępcy, co dziś CBA rządzi.
  Smutna prawda. Pocieszające, że zostało tylko 3 lata do następnych wyborów, a wtedy Polacy zadecydują, czy podoba im się prezydent, co pełni tylko funkcje reprezentacyjne.
 • @Husky 08:02:39
  ,,Jest kawalerem Orderu Orła Białego, Wielkim Mistrzem Orderu i przewodniczącym jego Kapituły, a także kawalerem Orderu Odrodzenia Polski I Klasy, Wielkim Mistrzem Orderu i przewodniczącym jego Kapituły. ,,
  Człowiek z nikąd ? .. prawie jak u Kima.. czekamy na pomniki wielkiego mistrza .

  ,,wypowiedz Szechtera vel Michnika to było nie tylko zwykłe chamstwo, ale i żydowski "odlot .... Husky , u ciebie to już shizofrenia... powiedz to swojemu kawalerowi .. co myślisz o pewnym Narodzie .
  Tak, Tak ... pisałes to z małej litery ... cały czas zastanawiam się , po co ty to robisz .
 • @fabi 11:34:25
  "Człowiek z nikąd "

  Niczym Władimir Władimirowicz - z CIA i międzynarodowej masonerii.
  Chyba nie myślisz, że LUD go wybrał?
 • @Zawisza Niebieski 09:33:36
  za 8 lat twoje marzenia się spełnia, ale i to tylko częściowo

  Panie Prezydencie A.Duda już dwa lata lecimy z Panem.
  Najlepszego

  https://pbs.twimg.com/media/DAmqtqbWAAAI3W4.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DAmrIp5XgAIlPh0.jpg
 • @fabi 11:34:25
  ?????
 • @Talbot 11:42:37
  Dokładnie dwa lata temu Polska zaczęła się zmieniać na lepsze. Wszystkiego najlepszego, Panie Prezydencie Duda.

  https://pbs.twimg.com/media/DAlAwSQWsAEV_PS.jpg
 • @ikulalibal 07:49:38
  a kto to jest ten Nowak
 • @Talbot 11:42:37
  Dwa lata bez tego debila minęły jak dwa dni.
  Dziękuję Wam Rodacy!

  https://pbs.twimg.com/media/DAlMeJqWsAQwPC-.jpg
 • Prezydent wygłosił orędzie z okazji drugiej rocznicy wyboru na urząd prezydenta
  https://wf1.xcdn.pl/files/17/05/24/649624_zAvL_net17524005_68.jpg

  Zwrócę się do Senatu, aby 11 listopada 2018 r. odbyło się referendum mające na celu nakreślenie fundamentu przyszłej konstytucji - oświadczył prezydent Andrzej Duda w środowym w orędziu. Podkreślił, że Polska potrzebuje nowej konstytucji, żeby się rozwijać.

  Prezydent wygłosił orędzie z okazji dwóch lat od zwycięstwa w wyborach prezydenckich 24 maja 2015 r.

  Przypomniał, że 3 maja, w dzień święta Konstytucji z 1791 roku ogłosił decyzję dotyczącą przyszłorocznego referendum, które ma na celu nakreślenie fundamentu przyszłej ustawy zasadniczej.

  "Zwrócę się do Senatu Rzeczypospolitej, by referendum to odbyło się 11 listopada 2018 roku. Święto stulecia odzyskania niepodległości to najlepszy, moim zdaniem, dzień na określenie niezbędnych kierunków zmian ustrojowych w naszym państwie" - powiedział Duda.

  "I te kierunki po raz pierwszy w historii nakreśli całe nasze społeczeństwo" - dodał.

  Prezydent zaznaczył, że wierzy głęboko, iż nikt nie będzie podważał opinii narodu wyrażonej w referendum. "Późniejszą pracę uwieńczy projekt nowej konstytucji dla Rzeczypospolitej. Niech to wspólne dzieło będzie wyrazem naszej odpowiedzialności za przyszłość narodu i naszego państwa" - powiedział Duda.

  Oświadczył, że Polska potrzebuje nowej konstytucji. "Potrzebuje jej, by sprawniej i skuteczniej się rozwijać, by mogła być państwem zgodnym z wolą jej obywateli, silnym, liczącym się na arenie międzynarodowej, ale jednocześnie bliskim społeczeństwu, gwarantującym obywatelom wolność i równość" - powiedział prezydent.

  Do udziału w referendum, "w tym dziejowym zadaniu" zachęcał wszystkich, bez względu na wyznanie, poglądy polityczne i światopogląd. "Wspólnie stwórzmy naszą nową konstytucję. Konstytucję dla Polski, dla nas wszystkich" - powiedział prezydent.

  Odnosząc się do wyboru na urząd prezydenta dwa lata temu, Duda powiedział: "Zostałem wybrany przez was, przez wyborców. Te minione dwa lata to okres zasadniczych zmian społecznych, politycznych i gospodarczych".

  Zaznaczył, że był to czas realizacji programu i zapowiedzi wyborczych zarówno jego, jak i "całej formacji dobrej zmiany". "Wbrew opinii tych, którzy twierdzili, że to niemożliwe, wprowadziliśmy prodemograficzny program 500 Plus, obniżyliśmy wiek emerytalny, z sukcesem zorganizowaliśmy Światowe Dni Młodzieży i szczyt państw NATO w Warszawie" - powiedział.

  Według prezydenta, Polska jest dziś "krajem bezpiecznym, chronionym nie tylko przez naszą armię, ale również przez wojska naszych sojuszników". Podkreślił, że dynamicznie rozwija się polska gospodarka. "Jestem dumny, że jako prezydent Rzeczypospolitej mogę swoją działalnością wspierać ekspansję polskich firm na rynkach światowych" - dodał.

  "Choć przed nami jeszcze wiele do zrobienia, po tych dwóch latach możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość. To, co już udało się osiągnąć, utwierdza mnie w przekonaniu, że stać nas jako naród na dużo więcej" - powiedział prezydent.

  Prezydent podczas uroczystości w święto Konstytucji 3 maja, zapowiedział, że chce, aby w sprawie konstytucji odbyło się w przyszłym roku referendum - gdy przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

  Prezydent chce, aby było to referendum konsultacyjne, w którym Polacy wypowiedzieliby się co do przyszłości ustrojowej swojego państwa, na temat m.in. roli prezydenta, Sejmu, Senatu.

  24 maja 2015 roku przeprowadzona została druga tura wyborów prezydenckich. Andrzej Duda uzyskał 51,55 proc. głosów, pokonując tym samym dotychczasowego prezydenta Bronisław Komorowskiego, którego poparło 48,45 proc. wyborców. Frekwencja wyniosła 55,34 proc.

  PAP
 • Mamy pasmo sukcesów PiS, jeszcze trochę a sukces 27:1 przyćmią
  Zaczyna się pasmo festiwali, Polsat Superhit i kolejne, zaś certyfikowany sądownie kłamca, niejaki kundel(bulterier) Kaczyńskich stracił szansę by w Opolu swój talent wykazać razem z "geniuszami od Tadeusza R." co ramię w ramię doprowadzili do tego iż żaden polski patriota nie ogląda reżimowej TV PiS, a dziś chce zadłużyć TVP, tak by się już nie podniosła. No cóż, otwiera on drogę TV Polsat i TVN do stania się narodowymi mediami. Trwa festiwal niszczenia Polski, festiwal PiSiewiczów, tylko, że nikt rozumny się na to nie pisze.
  Pasmo sukcesów, obejmuje też tuszowanie bandytów co na komisariacie zabili paralizatorem człowieka. Nie ważne, czy był on nieposzlakowany, czy też nie, był człowiekiem. Można go było za czyny skazać, ale nie zabijać. Dopiero, gdy suweren zobaczył na oczy, co się zdarzyło, w ubikacji komisariatu, wspólnicy w tuszowaniu w tym znany kłamca niejaki (kuweta) Błaszczak co już wyczyny borowików po dojnej zmianie chciał kłamstwem tuszować, tyle, że go na kłamstwie złapano kwiczą praworządnie.
  No cóż, za 8 lat zaproszę cię na piwo, powspominamy tych co na śmietniku historii swoje miejsce już dawno znaleźli :)
  "Prezesa pióro" już rdzą zachodzi, czas mu na skupie złomu swe miejsce poszukał. Pamiętaj o zbieraniu surowców wtórnych, chodzi o coś tak ważnego jak zasoby ziemi. :)
  Rozumiem, że zwykły poseł, marzy o tym, by osiągnąć sukces Donalda Tuska, czyli rządzenie Polską przez 2 kadencje. No niestety, nie ten poziom. Może co najwyżej "teatrem marionetek" zarządzać. A ludzie rozumni z tego się śmiać.
 • @Zawisza Niebieski 22:59:33
  //No cóż, za 8 lat zaproszę cię na piwo, powspominamy tych co na śmietniku historii swoje miejsce już dawno znaleźli :)//

  ja to pewnie za rok, by powspominać czym lub kim był tusk oraz pozostała skretyniała opozycja


  Tusk marzył by rządzić samodzielnie ale się nie doczekał - faktycznie gjeniusz a PIS jednak ma w pieciu literach koalicjantow

  Dziękujemy za 2 lata Prezydentury

  https://pbs.twimg.com/media/DAmJ7wRXcAEEjW0.jpg


  Czekamy na następne 8 lat !

  https://pbs.twimg.com/media/DAmA8JQWAAADTDi.jpg
 • @Zawisza Niebieski 22:59:33
  Jestem antyimigranckim, ksenofobicznym, zaściankowym ciemnym, niedouczonym, cynicznym prymitywem.
  I jeszcze jedno: jestem żywy! I lubię to 8-)))))))

  Propagandowa nawała skierowana przeciw MON nie przyniosła efektów

  God bless Poland and her very patriotic leaders

  https://pbs.twimg.com/media/DAnZ3ebXkAAZUWZ.jpg
 • @Husky 23:49:14
  Tylko się cieszyć, że Antoni M. będzie nadal "uzbrajał" naszą armię. Oddziały dronów bojowych już pewnie w pełnej gotowości, ostatnie sztuki z hipermarketu dostarczają. Jako jedyny kraj na świecie będziemy mieli podwodne lotniskowce, komandosi po 16 dniowym przeszkoleniu pokonają każdą armię. Straty wroga będą duże, przynajmniej 50% ich stanu osobowego padnie na polu chwały (ze śmiechu). Miał PiS szansę pozbyć się najbardziej niszczycielskiego dla PiS ministra. Wybrali drogę tonięcia razem z nim. To tylko lepsze dla Polski, upadek PiS będzie większy.

  A co do p.o. prezydenta, jedno mu trzeba przyznać uśmiechać się potrafi. To chyba jedyna zaleta. No cóż, nie ma człowieka bez zalet.
 • @Zawisza Niebieski 22:59:33
  Akcja „Widelec”, tysiące euro odszkodowania za stosowanie przemocy podczas przesłuchania, bicie, rażenie prądem i polewanie zimną wodą. Skala przemocy na komisariatach w latach 2008-15 może przerażać.

  Z raportu Rzecznika Praw Obywatelskich wynika, że w latach 2008-2015 za przemoc w celu uzyskania zeznań skazano w Polsce 33 policjantów. „Wobec osób zatrzymanych dopuszczano się rozmaitych form przemocy – fizycznej, psychicznej, a także ujawniono tortury o podłożu seksualnym” – napisano w dokumencie.

  Raport pokazuje przykłady, kiedy zatrzymani byli w wyrafinowany sposób bici (przy użyciu m.in. pałek i innych przedmiotów), duszeni, straszeni bronią, wielokrotnie zmuszani bez powodu do poddania się rewizji osobistej, połączonej ze zdjęciem bielizny do kostek i rozchyleniem kolan. Ściskano im jądra i wykręcano genitalia, rozbierano i wystawiano na widok publiczny przez okno, straszono zgwałceniem, podrzuceniem narkotyków i sprowokowaniem odpowiedzialności karnej z tego tytułu, utratą pracy, pobiciem metalowym młotkiem, przestrzeleniem kolan przy próbie ucieczki, użyciem psa służbowego, czy przyprowadzeniem ojca ofiary, by przyglądał się znęcaniu. Niemal regułą w analizowanych sprawach było bicie zatrzymanego po piętach i stopach.

  Akcja „Widelec” i polewanie zimną wodą

  RPO w swoim raporcie doliczył się w ostatnich latach 22 spraw sądowych dotyczących przemocy na komisariatach. W czerwcu 2015 pięciu policjantów z Siedlec usłyszało zarzuty znęcania się nad podejrzanymi oraz wymuszania zeznań. Według jednego z pokrzywdzonych funkcjonariusze w 2012 roku mieli bić, razić prądem i polewać zimną wodą trzech podejrzanych.

  Bili ich pałkami w stopy

  Jesienią 2015 roku polski rząd przyznał, że dwaj mężczyźni pobici przez policję w Lidzbarku Warmińskim są ofiarami przemocy ze strony funkcjonariuszy. Polska wypłaciła poszkodowanym po 7,5 tys. euro odszkodowania. K. J. oraz K. W. zostali pobici w 2012 r. podczas przesłuchania w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim przez policjantów, którzy chcieli w ten sposób wymusić na nich wyjaśnienia. Policjanci kazali mężczyznom klęczeć na krześle twarzą do ściany i bili ich pałkami w stopy.

  W 2008 roku opinię publiczną rozgrzała szybko nazwana akcją „Widelec” głośna sprawa, która wybuchła przed derbami Warszawy. Policja zatrzymała dużą grupę kibiców Legii Warszawa, którzy kierowali się na stadion klubu Polonii. Zdaniem policjantów akcja miała zapobiec zdemolowaniu miasta.

  Zatrzymano 750 osób i jedynym niebezpiecznym narzędziem znalezionym przy nich był......... widelec.

  RPO jest namiestnikiem z PO tak dla informacji
 • @Husky 16:23:23
  Co powiesz na taki wynik badań CBOS?
  "Polacy są podzieleni: 33 proc. badanych popiera rząd, 30 proc. jest zwolennikami opozycji. Z rządem sympatyzują osoby z mniejszych miast, o niższych dochodach i z niższym wykształceniem - wynika z najnowszego sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej."

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-czy-polacy-popieraja-rzad-sondaz-cbos,nId,2397862#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  O co chodzi w tej sprawie? Przecież przestępstwa dokonali policjanci. I to jest prawda. Ale nie chodzi o przestępstwo, przestępcy w każdym środowisku się znajdą, należy ich eliminować, karać.

  Tu chodzi o ukrywanie ludzi którzy zabili człowieka i nadal pracowali w policji. A przypomnij mi, czy w akcji "widelec" ktoś zginął?
 • Izolacja Polski na arenie międzynarodowej wciąż trwa
  https://pbs.twimg.com/media/DAr17uDW0AAvAao.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DArstjCXsAABEd0.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DArlrhjXkAAw-6T.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DArlYBIXkAAd37s.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DArdvcUXsAAjvdZ.jpg
 • @Zawisza Niebieski 17:19:09
  Dzień jak co dzień

  https://pbs.twimg.com/media/DApgD-RWsAECwFU.jpg
 • @Zawisza Niebieski 17:19:09
  "I Tusk wtedy mówi,że on sam o wszystkim decyduje...Uwaga idzie!"
  https://pbs.twimg.com/media/DArsV3ZXYAAkwre.jpg
 • @Zawisza Niebieski 17:19:09
  Ci co mieszkają na wsi to jaka to kategoria ludzi w/g ciebie
 • Padłem 8-))))))))))
  " To uczucie,kiedy przyjeżdżasz na szczyt NATO i widzisz naje**go jak autobus, przywódcę KE molestującego jakiegoś biedaka"

  https://pbs.twimg.com/media/DArqE-BXUAAoP3j.jpg
 • @Husky 18:54:27
  Jak widzę, pismo obrazkowe przerobiłeś dokładnie, może czas przejść do pisma z użyciem liter. No cóż na podstawie wyników CBOS zwolennicy "win tuska" tylko takie pismo rozumieją, stąd trolle masowo powielają.

  Nagranie z kamery paralizatora, które poznaliśmy dzięki polskiej stacji TVN w ministerstwie znali od czerwca 2016. Wywarło to na nich takie wrażenie, że policjanta zabójcę przywrócili do służby zaś szefa komisariatu awansowano na wicekomendanta miejskiej policji. A ty mi tu z akcją "widelec" wychodzisz, gdzie wciry dostało kilku kiboli. W czasie ustawek większych krzywd doznawali i było OK.

  Powiedz mi jednak coś o tej akcji "widelec". Ilu ludzi wtedy policjanci zabili? Jak długo ta sprawa była ukrywana? Czy to może chodzi o tę sprawę, po której opozycja w osobie Ziobro donosiła do Brukseli na legalnie wybrany przez Polaków rząd? No popatrz, a sami to robili a teraz płaczą, że im się tym samym odpłaca.
 • @Zawisza Niebieski 19:59:02
  Czekam na twoj komentarz

  Śmierć kibica w Knurowie po burdach na boisku w Knurowie. W poniedziałek wieczorem w Knurowie znów starcia z policją. Poleciały koktajle Mołotowa. Kibice ujawnili nagranie wideo, na którym widać ten moment. Policjanci użyli broni gładkolufowej. Mężczyzna dostaje kulą, która rozrywa mu tętnicę. Przez kilkadziesiąt metrów ucieka brocząc krwią. Traci przytomność i upada. Zmarł godzinę później w szpitalu. Miał 27 lat. Osierocił syna.
 • @Zawisza Niebieski 19:59:02
  Drugie życie Igora Stachowiaka

  Czy zmarły w zeszłym roku na wrocławskim komisariacie mógł spodziewać się, że rok po śmierci będzie kolejną ikoną „totalitarnej opozycji”? Walka polityczna nie powinna jednak przesłaniać najważniejszego. Polska policja wymaga natychmiastowych reform w stopniu nie mniejszym, niż wymiar sprawiedliwości.

  15 maja 2016 roku we Wrocławiu na komisariacie umiera zatrzymany 25-latek Igor Stachowiak.

  http://pressmania.pl/drugie-zycie-igora-stachowiaka/
 • Wstyd na całą UE
  to nie fake

  https://pbs.twimg.com/media/DAsB7XGXYAA5p_C.jpg
 • @Talbot 11:42:37
  Agata kazała się opalić, bo na nartach za często gubię się w śniegu 8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DAsUxSwXgAAd4bM.jpg
 • Na spotkaniu z Trumpem Tusk robił za mebel
  Pierwszy raz jestem w stanie pojąć o co chodzi z tym wstydem, prowincją i ciemnogrodem na cały świat. Zrozumiałem, bo zobaczyłem na własne oczy, prowincjusza z Sopotu, który rozbieganym wzrokiem wodził po całej Brukseli i próbował: po pierwsze zrozumieć, co się nie do niego mówi, po drugie zwrócić na siebie uwagę. Przed wyborami w USA Tusk popisał się „dowcipem” w języku, którego nie zna, nie rozumie i nie potrafi się nim posługiwać. Żałosny wpis natychmiast podchwyciła Wyborcza, małomiasteczkowa gazeta dla posiadaczy licencjatów z marketingu, która nieustannie usiłuje z prostaczka malującego kominy uczynić męża stanu. Dowcip wyglądał tak:

  My wife's latest comment: one Donald is more than enough!

  Podam też tłumaczenie, żeby Tusk zrozumiał, co mu stażystka podsunęła:

  Ostatni komentarz mojej żony: jeden Donald wystarczy  Podobnych błyskotliwych wypowiedzi widzieliśmy przed wyborem Donlda Trumpa całe mnóstwo, powstała taka moda wśród popowych gwiazdeczek kręcących sylikonową pupą i aktorów, którzy nie skończyli collegu, ale pochylają się z „intelektualną” troską nad wszystkimi problemami świata. Tusk doskonale się w tej grupie odnajduje, ponieważ jak każdy prowincjusz ma kompleks lepszego towarzystwa i za wszelką cenę usiłuje oknem wejść do salonu. W tamtym czasie, ani Tusk, ani gwiazdeczki nie wiedziały, że pyskują do przyszłego prezydenta USA, co więcej były przekonane, że zbierają sobie punkty u prezydent Hillary Clinton. Jak to w życiu bywa wygłupy wcześniej, czy później bezlitośnie weryfikuje życie. Oczywiście szczerze wątpię, aby Trump śledził poczynania kelnera Europy, ale jako aktywny użytkownik Twittera rykoszetem musiał się dowiedzieć, jaki stosunek do niego mają brukselscy urzędnicy. Zadanie miał o tyle łatwe, że całe europejskie „elity” mówiły i drwiły dokładnie tak samo. Trump lubi sobie zapamiętać afronty i odpłacić w swoim stylu.

  Dziś Donald, który miał być tylko jeden, stanął oko w oko z Donaldem, którego zna cały świat. Łatwo się domyślić jaki przebieg i skutki dla Tuska miało to spotkanie. Kto widział, jak Trump potraktował Merkel, a nie widział, jak potratował Tuska, to musi sobie lekceważenie Merkel pomnożyć przez 100. W jednym pokoju siedzieli: Trump, Juncker i Tusk i ten ostatni robił za mebel. Trump nie tylko nie zwracał na Tuska uwagi, ale najmniejszym grymasem nie zareagował na kolejny „dowcip” Donka z Sopotu, gdy ten wypalił, że budynek za plecami Trumpa nazywany jest „Tusk tower”. W świecie poważnych ludzi i poważnej polityki, prowincjonalny gówniarz Tusk Pendolino sobie nie pojeździł. Nie ma mowy, żeby prezydent USA choćby słowo poświęcił komuś takiemu, dla niego prawdziwą i wystarczającą katorgą było to, że musiał rozmawiać z psychotycznym alkoholikiem Junckerem. Z większą empatią, ale też z całym politowaniem Obama wysłuchiwał myśliwskich opowieści Bronka Komorowskiego.

  Zdecydowanie odrzucam pedagogikę wstydu, jednak tym razem coś mnie naprawdę ukłuło.

  Z Polakiem i Polską ten niemiecki kamerdyner nie ma nic wspólnego, mimo wszystko posługuje się polskim paszportem i językiem.
  Wstyd, jak cholera, że ktoś taki jest kojarzony z Polską, wstyd na całą Europę i całe USA.
  Trzeba teraz odrobić straty i wyjaśnić Trumpowi, że nie przez Polaka był zaczepiany, ale przez zakompleksionego prowincjusza europejskiego. Pogrobowcy PRL-u wyją drugi dzień po słowach Beaty Szydło, że to europejskie elity mają ze swoją skrajną głupotą poważny problem, nie Polska, która będzie bronić stanowiska w sprawie „uchodźców”.

  Wszystkie Cimoszewicze się zatroskały, że będzie wstyd, bo się w Europie tak nie mówi. Nie ma lepszego dowodu na normalność i przyzwoitość, niż krytyka miernot. Tak wygląda normalna, nawet nie dumna, jak przesadzają niektórzy, Polska, tak wygląda normalna, mądra i przyzwoita Polka.

  Wstyd bo ten chłystek, który się posługuje polskim paszportem i robi za niemiecką paprotkę w Brukseli.
  Nie 27:1, ale 0:1, bo Tusk to kompletne zero.

  http://www.fronda.pl/a/matka-kurka-na-spotkaniu-z-trumpem-tusk-robil-za-mebel%2C93571.html
 • @Zawisza Niebieski 19:59:02
  Najnowszy sondaż dotyczący TVP nowej sondażowni Urban & pachołek
  Badanie przeprowadzone na próbie 6301 osób

  https://pbs.twimg.com/media/DAnWPXTW0AAVHfS.jpg
 • @Husky 20:09:13
  Po pierwsze ustalmy odpowiednio grupy ludzi. Kibic dopinguje swoją drużynę, a burdy robią kibole. Tak więc w Knurowie to byli kibole nie kibice.
  Po drugie, na to by być ojcem trzeba zasłużyć, inaczej jest się tylko zapładniaczem. Mężczyzna, gdy dowiaduje się od swojej dziewczyny, że będzie Ojcem powinien dorosnąć i zacząć myśleć, że musi zapewnić dziecku i swej dziewczynie nie tylko utrzymanie ale również opiekę. To wyklucza m.in. udział w ustawkach. Więc mimo iż miał 27 lat nie okazał się ani mężczyzną ani nie osierocił syna, bo ojcem nie był.
  Zastanawiam się jak można porównywać opanowywanie zamieszek w których biorą udział jak piszesz koktajle Mołotowa (nie policja je używała) z torturowaniem skutego mężczyzny paralizatorem w łazience komisariatu? Kibol biorąc udział w ustawce powinien rozumieć, że może się to skończyć jego śmiercią, innymi konsekwencjami, choćby długoletnim więzieniem, też bez możliwości opiekowania się jego synem, poniósł najwyższą karę ale w pełni zasłużoną. Tak jak motocyklista ścigając się z prędkością 180-200 km sam jest winny swej śmierci, tak i ten kibol jest winny swej śmierci. Jeśli wchodzi w rachubę użycie niebezpiecznych narzędzi, a koktajle Mołotowa są takim narzędziem policja ma prawo strzelać.
 • @Husky 21:49:08
  Fronda i wszystko jasne. Nie czytam NIE, nie czytam Frondy, bo tam nic mądrego nie napiszą. No cóż, Donald Tusk miał okazję spotkać się z prezydentem USA znacznie wcześniej niż nasz p.o. prezydenta. Macierewicz to jedyny minister wojny, który w NATO nie był, choć obce wojska nam do kraju sprowadził. No to brukowiec kwacze o meblu. "zakompleksiony prowincjusz europejski" to wypisz, wymaluj "zwykły poseł". Już ci pisałem, to co mówią media zależne od PIS, co mówią politycy tej partii trzeba zanegować i pojawia się prawda. I nie jest teraz 27:1 a jakieś 30:1, choćby przybycie Donalda Tuska do prokuratury, gol strzelony w pięknym stylu. Piękna kontra po zdawałoby się prawie pewnym golu którego PiS nie udało się strzelić. Miał być upokorzony w był odprowadzony przez tłum jak Paderewski. PiS ma bardzo słabych animatorów polityki.
 • @Zawisza Niebieski 08:32:52
  https://pbs.twimg.com/media/DAvc9NxXYAA54ms.jpg
 • @Zawisza Niebieski 08:32:52
  Żałosny pajac.
  https://pbs.twimg.com/media/DAraZ4nXYAAHaG-.jpg

  - Jarek o co mu chodziło z tym Tusktower ?
  - Pokazywał kominy które kiedyś malował.

  https://pbs.twimg.com/media/DAvXq76W0AAIRb8.jpg https://pbs.twimg.com/media/DAvYhpaXUAANVCZ.jpg
 • @Husky 18:06:08
  Czy praca człowieka kiedyś hańbiła? Czy człowiek wywożący śmieci z miasta, to hańba? Czy może służba społeczeństwu? Czy malowanie kominów w młodości, to hańba? W młodości, by nie obciążać rodziców a mieć własne pieniądze w biurze pracy studenckiej różnych prac się chwytało. I myłem okna, i przekopywałem ogródek pewnej starszej pani. Nie praca hańbi, a lenistwo. Udzielałem korepetycji, choć to była już prywata, kapitalizm.
  Nic nie robienie to hańba, czy w życiu Jarosław K. kiedyś zrobił coś konkretnego? Choćby ten komin pomalował? Myślisz, że Jarosław K. wie jak obsługuje się pędzel, szpadel, inne urządzenia o podobnym poziomie skomplikowania technicznego?

  Nie, on tylko udawał najmądrzejszego, a w stanie wojennym w bamboszach pod spódnica mamy o wolną Polskę walczył. No dobrze, zdjęcia obrazującego tę walkę nie pokażę, bo mi powiesz, że pornografie szerzę, mimo, że ty obrazki bardzo lubisz. Wybaczysz mi?

  Wielki opozycjonista, co się o wprowadzeniu stanu wojennego w południe dowiedział. Wielki hipnotyzer, co zahipnotyzował UB-eka, że ten go po rozmowie wypuścił, a gdy otrzeźwiał lojalkę sfałszował. Nadal nie widzisz, jak cię w jajo robią? Jak śmieją się z narodu głupiego Huskych?
 • @Zawisza Niebieski 20:41:30
  //Nadal nie widzisz, jak cię w jajo robią? //

  oby przez kolejna lat nascie
  nie ma sprawy


  ps.

  Kibole znowu w akcji!
  Tym razem ''napadli'' starszą Panią w Legnicy i........ wyremontowali jej mieszkanie 8-))))
  Brawa za akcję dla kibiców Miedzi 8-))))


  https://pbs.twimg.com/media/DAvKgZoXcAEsWT-.jpg
 • Podobno
  Gazeta Wyborcza pisze dziś o jakimś "zawstydzającym zdjęciu".
  O które to chodzi?

  https://pbs.twimg.com/media/DAwA3AOXgAA4Mhu.jpg
 • @Husky 07:08:37
  No cóż, życie w stadzie jest bardzo miłe, wystarczy wpatrzonym biec za przywódcą, a, że na zatraceniei, widocznie naczelnik wie lepiej.

  Pytałeś o zawstydzające zdjęcie, jest ich tyle, że aż trudno wybrać to najlepsze. Może to?

  https://r-scale-44.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/28dc6b0e1b33769b4b94685e4f4d1e5c/e1b66ad0-29a9-41b1-ad3a-d2bf4c474442.jpg?type=1&srcmode=0&srcx=1/1&srcy=0/1&srcw=1/1&srch=79/100&dstw=640&dsth=360&quality=80

  W podstawówce w czasie zdjęć szkolnych koledzy z tylnych szeregów robili "diabełka", widocznie nasz mistrz drugiego planu na tym poziomie pozostał.
  https://www.facebook.com/sokzburaka/videos/1993313220902696/
 • Dwa lata dybali żeby wreszcie ogłosić że PAD dopuścił się ,,afery kciukowej,,
  https://pbs.twimg.com/media/DAySbaNWsAABdsF.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY